Naudojimo instrukcijos Clean Forte

„Clean Forte“ yra profesionalus preparatas nuo parazitų, per trumpą laiką galintis atsikratyti visų rūšių parazitų. Natūralūs komponentai, kurie sudaro „Clean Forte“, naikina visų rūšių bakterijas, grybus, parazitus. Sistemingas vaisto vartojimas padės užkirsti kelią parazitinių ir grybelinių ligų vystymuisi ir išgydyti esamas ligas.

„Clean Forte“ naudojimo indikacijos

Clean Forte lašai sukurti remiantis natūraliais ingredientais, juose yra tik vaistinių augalų. Priemonę galima naudoti ir grybelinių ligų profilaktikai, ir gydymui. Rekomenduojama vartoti vaistą šiais atvejais:

Naudokite „Clean Forte“ kontakte su augintiniais
  • diagnozuotos grybelinės ir parazitinės infekcijos;
  • parazitų atsiradimo įtarimas;
  • virškinimo trakto darbo sutrikimai, silpnumas, nemiga, sutrikęs apetitas, alerginės reakcijos;
  • infekcijos grėsmė, kontaktas su ligos nešiotojais, įskaitant naminius gyvūnus;
  • valgyti mėsą ir žuvį be terminio apdorojimo, taip pat neplautas daržoves ir vaisius;
  • kaip parazitinių, grybelinių ir bakterinių ligų prevencija.

„Clean Forte“ lašai padės išvalyti kūną ir apsaugoti nuo infekcijos. Produktą gali naudoti bet kokio amžiaus žmonės, natūrali kompozicija nesukelia šalutinio poveikio ir alerginių reakcijų.

Kaip naudoti „Clean Forte“

„Clean Forte“ lašus reikia vartoti vieną kartą per parą nevalgius. Išmatuokite 20 lašų ir sumaišykite juos stiklinėje su 200 ml vandens. Gerti likus 30 minučių iki pusryčių. Gydymo kursas yra 21 diena. Kaip prevencinę priemonę rekomenduojama priemonę naudoti 2 kartus per metus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie produkto naudojimą, žiūrėkite instrukcijų lapelį, esantį kiekvienoje vaisto pakuotėje. Laikyti šaldytuve, nelaikyti tiesioginių saulės spindulių. Negalima duoti produkto vaikams iki 3 metų.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

Produktas neturi kontraindikacijų, prieš naudojant vaistą nereikia kreiptis į gydytoją. Atskirų vaisto komponentų netoleravimo atveju rekomenduojama būti atsargiems ir stebėti organizmo reakciją. Produktas gali sukelti nedidelę skrandžio sutrikimo reakciją. Po kelių kartų kūnas paprastai prisitaiko ir toks poveikis nebėra.

Oficialioje svetainėje Lietuvoje parduodamas profesionalus vaistas nuo parazitų „Clean Forte“. Šiandien galite nusipirkti vaistą su nuolaida. Ribotas pasiūlymas. Paskubėk!