Naudojimo patirtis Clean Forte

"Seniai svajojau aplankyti Pietryčių Azijos šalis. Ne tik keliauti į Tailandą, bet ir gyventi skirtingose ​​šalyse, persmelkti kitos kultūros dvasią, geriau pažinti jų tradicijas, virtuvę, religiją. Mano vyras pasidalijo mano svajone. Mes uoliaidirbo savo darbą, vėlai rudenį pasiėmė bilietus ir dviem mėnesiams išskrido į kelionę.

patekau į pasaką

Alina ir jos vyras valgė žalias jūros gėrybes ir užsikrėtė parazitais

Sakyti, kad šis pasaulis mane stebina, reiškia nieko nesakyti. Kiti žmonės, klimatas, gamta, tradicijos, maistas - viskas buvo kaip kitoje planetoje. Pirmosiomis kelionės dienomis sulaukiau tiek neįtikėtinų emocijų, kurių negavau namuose šešis mėnesius. Pirmoji vieta, į kurią atvykome, buvo Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras. Žinoma, anksčiau buvau aplankęs Azijos šalis, bet čia viskas buvo kitaip.

Mane nustebino Azijos virtuvė ir požiūris į maistą. Man atrodo, kad mačiau tiek maisto, kiek čia, jokiame gastronominiame festivalyje, o žuvies ir jūros gėrybių patiekalų buvo neįmanoma suskaičiuoti. Pirmą kartą mačiau tokius neįprastus jūros gyvius, kuriuos buvo galima valgyti, ir daugelis jų buvo valgomi žali.

Užkrėstos skanios jūros gėrybės

Per dvi savaites ten išbandžiau visus jūros vijoklius, dešimtis suši veislių, nuostabias žuvų veisles ir daugybę dalykų, kurių net neprisiminė. Daugelis skanėstų buvo ką tik sugauti ir suvalgyti žalius, tačiau nė nenumaniau, ką tai gali sukelti.

Toliau važiavome savo keliu, bet kelyje aš jaučiausi ne taip gerai. Silpnumas, galvos svaigimas, sutrikusios išmatos ir apetito praradimas mane sekė kelias dienas. Mano vyras taip pat pradėjo patirti panašias apraiškas, ir mes supratome, kad tai yra maisto sukelta infekcija. Radome šiose vietose žiemojančius tautiečius ir kreipėmės į juos pagalbos. Neturėjome sveikatos draudimo, taip pat nežinojome, kokį vaistą pirkti. Mus priėmė kaip giminaičius, klausinėjo apie savo sveikatą, o naujieji draugai užtikrintai pasakė, kad tai kirminai.

Jie teigė, kad niekada nevalgo žalių jūros gėrybių gatvėse, jas perka tik namams, prieš valgydami užpilkite verdančiu vandeniu ir tada valgykite. Kad būtų išvengta užteršimo, vietiniai gyventojai papildomai vartoja vasabį, imbierą ir prieskonius dideliais kiekiais, tačiau kitoms kultūroms toks maistas yra per aštrus ir jo tiesiog neįmanoma valgyti iš įpročio.

Naujieji mūsų draugai pasiėmė vaistų atsargas ir pasiūlė mums profesionalų preparatą nuo parazitų „Clean Forte“. Jie davė mums 2 pakuotes, pasakojo, kaip naudoti priemonę, kad kuo greičiau atsikratytume kirminų. Vaikinai pridūrė, kad šią priemonę visada pasiima su savimi į keliones ir būtinai geria čia profilaktikai.

Alina atsikratė parazitų su „Clean Forte“ ir jie tęsė kelionę

„Clean Forte“ lašai man padėjo gerai jaustis per 4 dienas

Tą pačią dieną pradėjome vartoti „Clean Forte“. Po dviejų dienų jaučiau palengvėjimą, taip pat ir mano vyras. Man sutriko skrandis, bet po dienos jis dingo. Galiu pasakyti, kad penktą dieną jaučiausi lengvai ir gerai, apetitas ir miegas normalizavosi.

Aš naudojau produktą iki galo, man to užteko tik trims savaitėms. Mano vyras taip pat pagerino savo sveikatą, ir mes tęsėme savo kelionę. Turėjome tokią neįprastą „Clean Forte“ naudojimo patirtį. Mes apsikeitėme kontaktais su savo naujais draugais ir padėkojome jiems, kad mums labai padėjo. Nuo šiol kelionių rinkinyje visada turėsiu „For Forte“ lašų buteliuką, o žalią žuvį valgysiu tik gerame restorane ir gausiai pabarstysiu. “

Alina, Tamperė.