Veiksmingiausios priemonės nuo kirminų žmonėms

Geriausi vaistai ir liaudies gynimo priemonės nuo kirminų

Parazitai gyvena įvairiuose žmogaus kūno organuose ir audiniuose. Šie nekviesti svečiai gali rimtai pakenkti sveikatai, o kai kuriais atvejais – net mirti. Su jais kovoti labai sunku dėl didelio jų prisitaikymo prie įvairių sąlygų. Dauguma žmogaus organizme gyvenančių kirminų minta krauju, todėl norint atsikratyti helmintų, tenka vartoti labai toksiškus vaistus, kurie neigiamai veikia organizmą.

Nepaisant visų sunkumų, šiuolaikiniai vaistai gali veiksmingai gydyti helmintozę įvairiais pasireiškimo etapais.

Geriausios tabletės

Deja, farmakologinė pramonė nesukūrė vaisto, galinčio išvaduoti žmogų nuo visų helmintinių ligų. Norėdami gydyti šią ligą, kiekvienam helminto tipui turėsite įsigyti konkretų vaistą. Veiksmingiausios yra tos, kurios gali imobilizuoti parazitą, kuris vėliau natūraliai pasišalins iš organizmo.

Gana dažnai žmonės ieško veiksmingų tablečių nuo kirminų, tačiau randa jų skirtinguose šaltiniuose. Čia jie surenkami vienoje vietoje.

 1. Vaistas iš tetrahidropirimidinų grupės yra labai veiksmingas gydant apvaliųjų kirmėlių sukeltas helmintiazes. Šiai parazitų kategorijai priklauso: spygliuočiai, apvaliosios kirmėlės, kabliukai. Produktas sukelia neuromuskulinę kirmino blokadą, leidžiančią ją visiškai imobilizuoti ir natūraliai pašalinti iš organizmo. Parazitams pašalinti nebūtina naudoti valomųjų klizmų ir vidurius laisvinančių vaistų. Nejudrūs helmintai atsiranda dėl peristaltinių žarnyno susitraukimų ir jiems nereikia papildomo „pagreičio".

  Vaistas yra labai veiksmingas ir saugus, tačiau esant padidėjusiam jautrumui šio vaisto sudedamosioms dalims, gydymą reikia atlikti kitais vaistais. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu receptiniai vaistai skiriami gydytojo leidimu.

 2. Jei žarnyne apsigyveno juostiniai parazitai, veiksmingas vaistas nuo kirmėlių yra salicilanilidų grupės cestodocidas. Jis blokuoja fermentus, kuriuos kirminas išskiria, kad apsaugotų jį nuo virškinimo virškinimo trakte. Vaistas yra veiksmingas nuo daugelio kaspinuočių, įskaitant:

  • galvijų kaspinuočiai;
  • plati juosta;
  • nykštukas kaspinuočiai.

  Vaistas yra kontraindikuotinas nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Vaisto vartoti negalima, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai šio vaisto medžiagai.

  Vaisto dozė priklauso nuo paciento amžiaus ir aptikto helminto tipo. Vaikus iki dvejų metų gydyti leidžiama tik kritinėmis situacijomis. Bet visa tai turi paaiškinti gydantis gydytojas.

  Vaistas turi šalutinį poveikį, galimas pykinimas ir odos bėrimai, dažni galvos svaigimo atvejai.

 3. Labai veiksmingas izochinolinų grupės vaistas, skirtas kovoti su helmintinėmis ligomis. Ši priemonė gali susidoroti su įvairių formų šistosomozės ir kepenų bei plaučių uždegimo pažeidimais, vaistas veiksmingas nuo įvairių tipų cisticerkozės.

  Tablečių dozės skiriamos griežtai individualiai, o nekomplikuotų ligos formų gydymo trukmė yra 1-3 dienos.

 4. Antihelmintinis vaistas iš benzimidazolų grupės yra geriausias vaistas nuo kirminų žmonėms. Tai plataus spektro priemonė ir gali būti sėkmingai naudojama:

  • kabliukas;
  • enterobiozė;
  • teniozė;
  • strongiloidozė;
  • askaridozė ir kitų rūšių žarnyno parazitai.

  Dozavimas yra griežtai individualus, benzimidazolas draudžiamas nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Gydymo metu galimi šalutiniai poveikiai, tokie kaip pykinimas, rėmuo, galvos skausmas ir mieguistumas, taip pat yra odos apraiškų, tokių kaip dermatitas ar dilgėlinė. Šios tabletės yra geresnės už daugelį vaistų, pagamintų iš natūralių žaliavų, tačiau vaistus turi skirti parazitologas.

 5. Kitas geriausias antihelmintinis izochinolino vaistas, kurio vartojimas skirtas šioms helmintinėms ligoms:

  • Klonorchiazė.
  • Opisthorchiazė.
  • Paragonimozė.
  • Šistosomozė.
  • Difilobotriazė.
  • Teniarinhoz.
  • Taeniasis.

  Gydymas vaistu atliekamas griežtai individualiai. Vaistas nuo kirminų suaugusiesiems skiriamas 2-3 dienas gydytojo rekomenduotomis dozėmis.

  Kontraindikacijos vartoti yra jo komponentų netoleravimas ir akių cisticerkozė.

Geriausios liaudies gynimo priemonės

Šimtmečius tradiciniai gydytojai išvarydavo žarnyno „gyvates" naudodami įvairius mikstūras. Visos žolės, naudojamos kirminams šalinti, yra nuodingi augalai, tačiau tinkamai dozuojant kirmėles galima pašalinti iš organizmo be rimtų pasekmių žmogui.

paparčio patinas

Prieš išrandant veiksmingus cheminius gydymo būdus nuo kaspinuočių, organizmo valymui buvo naudojami vyriški paparčiai. Šio augalo šaknų ekstraktas veiksmingas nuo plačiųjų kaspinuočių, taip pat nuo kiaulinių ir žemaūgių kaspinuočių. Paparčio patinėlis yra geriausia priemonė nuo kirminų, tačiau gydymas turi būti atliekamas prižiūrint gydytojui.

Artemisia citvarens

Pelynas yra nuodingas augalas, tačiau veiksmingiausia jo veiklioji medžiaga turi platų spektrą veikimo įvairių rūšių helmintams. Iš šios žolės gaminami vandens užpilai ir spiritinės tinktūros. Jį galite pasigaminti patys arba nusipirkti jau paruoštą vaistinėje. Gydymas pelynu nuo parazitų yra pigus, bet geras būdas.

Tansy

Daugiametis augalas, nuo seno naudojamas kaip antihelmintinis vaistas. Veiksmingiausia dalis yra gėlės. Juose yra medžiagų, kurios padeda atsikratyti žmogaus žarnyne gyvenančių kirminų.

Šaltalankio žievė

Produktas gali būti naudojamas užpilų pavidalu arba mišinyje su kitais antiparazitiniais augalais. Šaltalankių žievė veiksminga nuo apvaliųjų kirmėlių ir spygliuočių. Šaltalankių preparatai, be antihelmintinio poveikio, pasižymi švelniu vidurius laisvinamuoju poveikiu, padedančiu greičiau pašalinti iš organizmo parazitus.

maisto papildai

Kaip greitai galite atsikratyti kirminų naudojant maisto papildus? Klausimas gana dažnas, verta panagrinėti išsamiau.

Daugelis maisto papildų gali veiksmingai kovoti su helmintoze. Šios kategorijos vaistai yra pagrįsti tradicinės medicinos principais.

Troychatka

Maisto papildas, galintis veiksmingai kovoti su žmogaus helmintinėmis ligomis. Produkto sudėtį sudaro šie komponentai:

 • bitkrėslė žolė;
 • gvazdikas;
 • šalpusnis.

Triada naudojama nuo parazitų, būtent ascariozės, enterobiozės ir giardiazės gydymui. Siekiant užkirsti kelią infekcijai, vaistas gali būti naudojamas kaip profilaktika.

Juodasis riešutas

Jie sako, kad tai yra geriausia priemonė savarankiškai pašalinti parazitus iš organizmo. Vaistas yra visiškai sudarytas iš natūralių ingredientų.

Vaikams gali būti skiriami maisto papildai, taip pat profilaktiniai gydymo šiuo vaistu kursai. Jis neturi šalutinio poveikio, vienintelis trūkumas yra tai, kad jis yra labai brangus.

Maisto papildų naudojimas gali susidoroti tik su tam tikromis helmintų rūšimis, kurios parazituoja žmogaus organizme. Veiksmingi vaistai nuo kirminų yra chemikalai, norint juos gydyti, reikia kreiptis į aukštos kvalifikacijos parazitologą, kuris atliks visus būtinus diagnostikos veiksmus ir, aptikus kirminų, paskirs juos individualiai.